SKRZYNIE ALUMINIOWE, INOX / nierdzewna

Skrzynie aluminiowe z blachy gładkiej lub ryflowanej

Wykonujemy skrzynie aluminiowe z blachy gładkiej lub ryflowanej, przeznaczone do różnych potrzeb klientów. Skrzynie wykonywane są na indywidualne życzenie klienta.

Skrzynie z blachy aluminiowej gładkiej

Skrzynie z blachy aluminiowej gładkiej, wzmocnione stalowymi narożnikami, posiadające wszelkie warianty do przenoszenia (rączka, pasek lub kółka). Wewnątrz znajduje się mata falista uniemożliwiająca przemieszczanie się przedmiotów znajdujących się wewnątrz niej. Dla większej szczelności dodawana jest uszczelka. Idealnie sprawdza się do przechowywania i przenoszenia sprzętu medycznego jak również sprzętu DJ oraz broni.

Skrzynia z blachy aluminiowej ryflowanej

Skrzynie z blachy aluminiowej ryflowanej 2 mm lub 3 mm (plus około 1,5 mm grubości ryfla), wykonanie skrzyń jest dwoma metodami, nitowanie lub spawanie. Nitowanie nie zapewnia 100% szczelności, natomiast spawanie jest spawem ciągłym i zapewnia 100 % szczelność, dodatkową szczelność zapewnia zamontowana uszczelka. Zawiasy oraz skoble zamykające są nierdzewne i zamontowane nitami nierdzewnymi. Idealnie sprawdza się do przechowywania oraz transportowania wszelkiego rodzaju narzędzi.

Skrzynia INOX / nierdzewna

Skrzynie INOX / nierdzewna, wykonywane ze stali nierdzewnej 1.4301 szlifowanej, o grubości od 1,5 mm, spawane szczelnie, spawy szlifowane niewidoczne, zawiasy oraz klamki zamykające również nierdzewne.

Możliwość wykonania wersji polerowanej.

Kategorie: Produkty

0 opinii na “Skrzynie aluminiowe, nierdzewne”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiązane Posty

Produkty

Akcesoria dekoracyjne

  AKCESORIA DEKORACYJNE W naszej ofercie znajduje się również mas gadżetów pasujących do każdego wystroju wnętrza oraz nadające się na każdą okazję. Wykonane z każdego rodzaju materiału, malowane proszkowa w kolorystyce RAL. Możliwość wykonania każdego Czytaj więcej…

Produkty

Nadkola, zabudowy przestrzeni załadunkowej

Nadkola do samochodów ciężarowych, przyczep. Wykonane z blachy aluminiowej ryflowanej o grubości 3 mm (ryfel około 1,2 mm), od wewnątrz zabezpieczone gumową powłoką odbijającą np. kamienie, a tym samym tłumiącą. Nadkola wykonane są w miarę Czytaj więcej…

Produkty

Stolik industrialne

STOLIKI INDUSTRIALNE Stolik kawowy, nowoczesny wygląd połączenia drewna z metalem. Wykonany z naturalnego drzewa, nóżki stalowe malowane proszkowo (kolorystyka RAL). Unikatowy wygląd pasujący do każdego wnętrza.