Boksy parkingowe do garaży podziemnych idealnie spełniają swoje zadanie w przypadku, gdy dana inwestycja mieszkaniowa nie posiada odpowiedniej liczby komórek lokatorskich.

Są bezpiecznym , idealnym magazynem podręcznym do przechowywania wszystkich tych rzeczy, które chcemy mieć zawsze pod ręką.

Funkcjonalna i ergonomiczna budowa boksu, zapewnia łatwość w użytkowaniu, można w pełni dostosować do swoich potrzeb, gabarytów i specyfiki przechowywanych w nim rzeczy.

Zastosowanie boksów garażowych jest pewnym i łatwym magazynem wszystkiego tego, czego potrzebujemy w garażu np. do którego można schować opony , narty i inne przedmioty, jak również przepakowywanie zakupów, rowerów, fotelików dziecięcych nie stanowi już problemu.

Dlatego stworzyliśmy w pełni bezpieczną, trwałą w użytkowaniu i doskonale funkcjonalną szafę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Kategorie: Produkty

0 opinii na “Boxy garażowe”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiązane Posty

Produkty

Meble ogrodowe aluminiowe

Meble ogrodowe aluminiowe   Nowoczesny design pozwala dopasować meble do każdego ogrodu, tarasu, charakteryzują się lekką konstrukcją wykonaną z profili aluminiowych lakierowanych proszkowo w kolorystyce RAL, drewniane wykończenie zabezpieczone lakierem odpornym na zmienne warunki pogodowe, Czytaj więcej…

Produkty

Akcesoria dekoracyjne

  AKCESORIA DEKORACYJNE W naszej ofercie znajduje się również mas gadżetów pasujących do każdego wystroju wnętrza oraz nadające się na każdą okazję. Wykonane z każdego rodzaju materiału, malowane proszkowa w kolorystyce RAL. Możliwość wykonania każdego Czytaj więcej…

Produkty

Skrzynie aluminiowe, nierdzewne

 SKRZYNIE ALUMINIOWE, INOX / nierdzewna Skrzynie aluminiowe z blachy gładkiej lub ryflowanej Wykonujemy skrzynie aluminiowe z blachy gładkiej lub ryflowanej, przeznaczone do różnych potrzeb klientów. Skrzynie wykonywane są na indywidualne życzenie klienta. Skrzynie z blachy Czytaj więcej…